Будь-який привід хороший, щоб згадати один про одного і побажати один одному щастя. Нехай для нас таким приводом стане День Святого Миколая! Нехай цей день стане по справжньому найщасливішим у низці щасливих днів! Щастя вам цілорічного, безперервного і величезного! З Днем Святого Миколая!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

Для того, щоб заощадити ваш час, надана можливість видрукувати бланки заяв-декларацій на соціальну допомогу та житлову субсидію. Оберіть потрібний Вам бланк заяви та декларації, натиснувши на посилання та завантажте. Після завантаження бланків, відкрийте їх програмою Microsoft Word та роздрукуйте.

Житлова субсидія:         ДЕКЛАРАЦІЯ   \  ЗАЯВА

 

Соціальна допомога:     ДЕКЛАРАЦІЯ    ЗАЯВА

 

ПРИМІТКА. Для правильності друку обирайте двохсторонній друк. Тобто: 1-2 сторінку потрібно роздрукувати на першому аркуші паперу, 3 сторінку на другому аркуші паперу.

 

Детальніше...

Друзі, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 рекомендуємо Вам звертатися до органів соціального захисту населення для отримання державних соціальних гарантій без особистого відвідування установ соціального захисту.
????У період карантину ви можете обрати будь-який зручний для вас спосіб подання заяв та документів, зокрема:
- через онлайн-сервіси, які доступні для оформлення житлової субсидії та допомоги при народження (послуга «єМалятко»);
- направивши документи поштою;
- через спеціально облаштовані дистанційні скриньки в управліннях соціального захисту населення;
- через уповноважених осіб об’єднаних територіальних громад, у тому числі через старостати та ЦНАПи.
????Крім того, якщо ви вже отримуєте державну соціальну допомогу, але у вас відбулися зміни, які впливають на визначення права та розміру допомоги, ви можете проінформувати про це орган соціального захисту населення шляхом надсилання письмового звернення поштою , за допомогою засобів електронного зв’язку (електронне звернення) та телефонного зв’язку .
☎️Для отримання додаткових роз’яснень з питань оформлення державних соціальних гарантій у період карантину звертайтеся на «гарячі» телефонні лінії органів соціального захисту населення.

Про відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, метою якого є підвищення рівня обізнаності громадян щодо потенційної небезпеки потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

Торгівля людьми є дуже прибутковим бізнесом, тому трафікери (злочинці, які розвивають та поширюють його) є досить винахідливими та вдаються до найрізноманітніших хитрощів аби залучити якомога більше людей.

Часто, це вдале використання уразливого стану людини, спричинений фінансовою скрутою, соціальними незгодами, зовнішніми обставинами, які впливають на людину, і вона не може приймати самостійні рішення або чинити опір насильницьким чи незаконним діям).

Детальніше...