Щодо механізмів реалізації та алгоритм дій для отримання грошової допомоги.

 

Детальніше...

8 квітня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову  № 264  

«Деякі питання надання державної соціальної допомоги» (далі - Постанова).

 

Вказаною Постановою передбачено, що строк виплати держаних допомог, які було призначено раніше продовжується на період карантину та на один місяць після дати його відміни без звернення громадян, зокрема:

-          Державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

-          Допомога на дітей одиноким матерям;

-          Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

-          Допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вродження вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогемотолагічні, дитячий церебальний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет  І типу (інсулінозалежні), гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступення, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність.

-          тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

-          тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;

-          щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

-          тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Детальніше...

Зміни в порядку видачі посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018  № 551 ,,Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян” (далі-постанова від 11.07.2018 №551) затверджено новий порядок встановлення статусу та видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та учасникам інших ядерних аварій  і  випробувань.

Впровадження затвердженого порядку здійснюється за декількома напрямками.

Детальніше...

МОМ НАБИРАЄ УЧАСНИКІВ НОВОГО ПРОЕКТУ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ НІМЕЧЧИНОЮ.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

Детальніше...